VIP-Zone # All About Design & Tutorial`s
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VIP-Zone # All About Design & Tutorial`s


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Program Setup For All

In jos 
AutorMesaj
SpeedBoy
Fondator
Fondator
SpeedBoy


masculin Mesaje : 196
Data nasterii : 26/05/1994
Data de inscriere : 19/08/2012
Varsta : 29
Joburi/Distractii : CounterStrike , Designer , PHP , HTML , CSS
Stare de spirit : Happy

Program Setup For All Empty
MesajSubiect: Program Setup For All   Program Setup For All Icon_minitimeVin Aug 31, 2012 10:14 am

Doamnelor si domnilor, am onoarea de a lansa "Program Setup For All" versiunea 1.4
Versiunea anterioara (v1.3) a avut peste 3000 de descarcari si vreau sa va multumesc pentru acest lucru! Datorita succesului obtinut, am simtit nevoia sa revin cu o imbunatatire.
Cei care au folosit programul s-au aratat foarte multumiti. Au dorit, de asemenea , cateva modificari carora le raspunde aceasta versiune!

Pentru cei care in continuare nu au folosit programul si nu stiu care este functia lui, va voi explica inca o data: Este un kit care contine toate programele utilitare necesare dupa instalarea unui windows ( in cazul de fata windows xp sau 7).

Ce este nou in aceasta versiune?
-> "More user friendly" - interfata de comunicare pentru a facilita o gama larga de variante pentru a indeplini nevoile utilizatorilor.
-> Pachete de programe pentru Windows 7 ;
-> Posibilitatea de a instala un pachet "Microsoft Office 2007" ;
-> Posibilitatea de a instala un pachet "Antivirus" ;
-> Posibilitatea de a selecta ce program de redare audio doriti ( AIMP / WINAMP );
-> Posibilitatea de a selecta ce program de redare video doriti ( VLC / KM Player );

De ce sa platiti bani grei pe o instalare ca la carte cand puteti face o economie substantiala si, in acelasi timp, puteti invata si dumneavoastra informatii noi ?

Programele sunt aranjate intr-o anumita ordine astfel incat sa nu apara conflicte de versiuni, modificari, functii, etc…

Datorita dimenisiunii programului, transferul acestuia este destul de greu de realizat prin metode obisnuite precum yahoo messenger (limita 1 gb/fisier), transfer.ro (limita 1 gb/fisier) sau anumite site-uri de hosting care au taxe pentru “mentinerea in siguranta a fisierelelor si diminuarii riscului de a le pierde”. De aceea, am realizat o aplicatie destul de simpla care foloseste principiul ftp (file transfer protocol) prin cmd (executare) si care va descarca automat programul.

Tot ceea ce va ramane este sa il scrieti pe un DVD si sa il rulati la nevoie!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://vip-zone.taro.tv
 
Program Setup For All
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VIP-Zone # All About Design & Tutorial`s :: VIP-Zone | Support :: Software/Programe-
Mergi direct la: